Rozmiar: A A A

Rzeszowski OPTeam w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym

08-11-2010
Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Rzeszowski OPTeam w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym

Biurowiec rzeszowskiej firmy informatycznej OPTeam powstał w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym. Budynek został wybudowany za 16 mln zł.

Budynek już oddał uroczyście oddany do użytku. W nowym biurowcu docelowo pracę ma znaleźć 200 osób. Teraz budynek nosi nazwę Centrum Projektowego Nowoczesnych Technologii OPTeam. Jego powierzchnia wynosi 3,2 tys metrów kwadratowych. Inwestycja kosztowała 16 mln zł. 9 mln zł pochodzi w funduszy unijnych z programu Innowacyjna Gospodarka.

OPTeam działa na rynku usług IT od 1988 roku. Specjalizuje się w produkcji i wdrażaniu systemów opartych o technologie kart elektronicznych oraz oprogramowania dla terminali płatniczych. Firma zajmuje się także dostarczaniem i integracją zaawansowanych rozwiązań informatycznych w zakresie bezpieczeństwa danych, budową sieci teleinformatycznych oraz centrów przetwarzania danych a także wdrażaniem fiskalnych systemów sprzedaży.

Biurowiec OPTeamu powstał przy lotnisku w Jasionce, na terenie Parku Naukowo-Technologicznego. To już kolejna firma w tej strefie.

 

 

Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
| Drukuj stronę: Drukuj
Rzeszowski OPTeam w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym
Krótki i nierzeczowy opis - zawsze można ładnie się uśmiechnąć i poprosić o "oprowadzenie" po ich nowym Data Center :)
rogal, 2010-11-15 15:18:16
Inne artykuły