0
slash
Rozmiar: A A A
05-09-2018

Wypożyczalnia jednośladów Blinkee- innowacyjne rozwiązania i elektryczne rowery już w Rzeszowie!

Wypożyczalnia jednośladów Blinkee- innowacyjne rozwiązania i elektryczne rowery już w Rzeszowie!

Firma Blinkee.city w dniu 19 lipca uruchomiła nowe rowery oraz skutery elektryczne. W ciągu półtora miesiąca, mieszkańcy Rzeszowa przejechali na nich ponad 45 tysięcy km.

Pojazdy jednośladowe firmy Blinkee wypożyczono już 12 tysięcy razy. Rzeszowiacy częściej korzystają ze skuterów elektrycznych- wypożyczono je już ponad 7400 razy. Użytkownicy wynajmują rowery na ponad dwa razy dłużej niż skutery. Dzieje się tak dlatego, że rowery traktowane są nie tylko jako pojazd służący do przemieszczania się z miejsca na miejsce. Pełną także funkcję rekreacyjną.

Do dyspozycji mamy 20 skuterów elektrycznych oraz aż 100 rowerów, w tym 30 posiadających wspomaganie elektryczne. Rowery można wypożyczyć w ponad 40 miejscach na terenie całego Rzeszowa. 
Pierwsze pół godziny jazdy na rowerze kosztuje złotówkę, każde kolejne- 2 złote. Za skuter zapłacimy 59 groszy za minutę jazdy.

Ogromną zaletą rozwiązania jest brak konieczności odprowadzania roweru do stacji bazowej. Pojazd można zostawić na klasycznych stojakach rowerowych, znajdujących się na terenie całego miasta.

Wypożyczenie pojazdu jest dziecinnie proste!
Aby skorzystać z roweru klasycznego, wystarczy ściągnąć i zainstalować na telefonie aplikację blinkee.city. Wynajęcie roweru elektrycznego możliwe jest natomiast, po wydzierżawieniu powerbanka. Bateria dostępna jest pod adresem Nabrzeżna 7 w Rzeszowie, w biurze firmy Multibiuro. Miesięczny koszt dzierżawy powerbanka wynosi 35 zł.

Firma daje nam możliwość zaparkowania pojazdu poza strefą miejską, za dodatkową opłatą. 
Na stronie blinkee.city można znaleźć wszelkie inne szczegóły i potrzebne informacje.

Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Ostatnia modyfikacja: Środa, 5 września 2018 (15:05)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
Jeszcze nie dodano komentarza - bądź pierwszy.
ciekawostki

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas Realizacja: Agencja Interaktywna : Technetium.pl