0
slash
Rozmiar: A A A
16-02-2018 artykuł sponsorowany

Skup akumulatorów ołowianych w Rzeszowie

Skup akumulatorów ołowianych w Rzeszowie

W punktach skupu złomu można oddawać nie tylko metale takie jak miedź czy aluminium, ale też złom stalowy czy nawet urządzenia elektroniczne. Wiele firm oferuje również skupowanie zużytych akumulatorów. Jeśli więc Twój akumulator wymaga wymiany albo kupiłeś już nowy model do samochodu i nie wiesz co zrobić ze starym, możesz oddać go na złom. Jedną z firm, która przyjmuje zużyte akumulatory jest E-Złom - Skup Złomu w Rzeszowie. 

Skup złomu akumulatorowego

Zamiast wyrzucać stary akumulator do śmieci, lepiej po prostu oddać go do skupu. Wiele stacjonarnych punktów przyjmuje złom akumulatorowy. Takie rozwiązanie ma wiele korzyści, bo po pierwsze pozbywamy się zalegających w garażu części, które być może od dawna po prostu w nim zawadzają. Po drugie przyczyniamy się do ochrony środowiska, bo znajdujące się w akumulatorach metale mogą zostać ponownie wykorzystane, stąd naturalnie zmniejsza się ich zapotrzebowanie na wyrób nowych części. Co ważne też odpowiednio zutylizowany akumulator nie zagraża środowisku. I na koniec, na oddaniu akumulatora na złom możemy całkiem nieźle zarobić. Pieniądze ze sprzedaży starego akumulatora mogą zrekompensować koszty zakupu nowego albo posłużyć na inne cele. 

Co znajduje się w akumulatorze?
Zazwyczaj w skupach przyjmowane są akumulatory ołowiane, a także ich części. Jak sama nazwa wskazuje z akumulatorów tego typu odzyskiwany jest ołów, który stanowi często wykorzystywany metal w przemyśle. Jest on szczególnie stosowany w przemyśle samochodowym, ponieważ powstają z niego rury, kable, baterie, a także płyty akumulatorowe. Do skupów można oddawać również inne rodzaje akumulatorów - kadmowo-niklowe czy też srebrno-cynkowe. Najlepiej wcześniej skontaktować się z daną firmą w celu informacji jakie dokładnie akumulatory są przez nią przyjmowane. Nie każda firma będzie bowiem przyjmowała określony rodzaj akumulatora. Musi posiadać bowiem odpowiedni sprzęt i wiedzę do odzyskania z niego konkretnych rodzajów metalu. 

Masz na zbyciu akumulator ołowiowy? Możesz go oddać do Skupu Złomu w Rzeszowie - E-Złom. Firma oferuje korzystne ceny, profesjonalną współpracę i opłacalne warunki transakcji. Do 18 lutego skupuje akumulatory ołowiane oferując za nie atrakcyjne ceny. 

Jeżeli jeszcze nie oddałeś swojego starego akumulatora albo nie wiesz co z nim zrobić po wymianie, koniecznie zgłoś się do skupu złomu akumulatorowego E-Złom w Rzeszowie, ul. Boya-Żeleńskiego 4.  Wiecej informacji tel. 17 778 84 70, www.e-zlom.pl


Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 16 lutego 2018 (14:55)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
~Ciocia Hela
2018-02-16 18:11:34
super oddam dwa klamoty tylko to po drugiej stronie dzielni :(
ciekawostki

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas Realizacja: Agencja Interaktywna : Technetium.pl