0
slash
Rozmiar: A A A
13-09-2018 / 93 dni temu

Psi park w Rzeszowie jeszcze w tym roku

Psi park w Rzeszowie jeszcze w tym roku

Początkowo miasto nie było zainteresowane budową parku dla psów, jednak jak się okazało- zmieniło zdanie.

Pomysł na wybudowanie w Rzeszowie psiego parku zrodził się po raz pierwszy w 2012 r. Miasto ogłosiło wtedy konkurs na najlepszy pomysł na modernizację rzeszowskich plan. Pod petycją wybudowania parku dla psów podpisało się 600 osób, pomysł nie został jednak zrealizowany.

Inicjatywa będzie kosztować 50 tys. zł. Pieniądze te zostaną zapisane w budżecie na najbliższej sesji Rady Miasta. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, park będzie gotowy jeszcze w tym roku.

Brak parku dla psów był dla mieszkańców Rzeszowa problemem, chęć skorzystania z niego zgłaszali wielokrotnie.

Park powstanie na bulwarach przy ulicy Hetmańskiej, za sklepem Lidl. Teren zostanie odpowiednio ogrodzony i oznaczony tabliczkami, tak aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno mieszkańcom, jak i pupilom. W parku mają się znaleźć odpowiednie kosze oraz przeszkody dla psów.

Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
Jeszcze nie dodano komentarza - bądź pierwszy.
ciekawostki

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas Realizacja: Agencja Interaktywna : Technetium.pl