0
slash
Rozmiar: A A A
26-01-2018 artykuł sponsorowany

Kto ma szansę na dobrą pracę w Rzeszowie?

Kto ma szansę na dobrą pracę w Rzeszowie?

W Rzeszowie nie ma obecnie większych problemów ze znalezieniem pracy. W mieście widoczny jest dynamiczny rozwój małych i średnich firm, a co więcej, Powiatowy Urząd Pracy w Rzeszowie zapewnia bezrobotnym dostęp do szkoleń, targów pracy oraz projektów wspierających walkę z bezrobociem. W branżach: kurierskiej, handlu, gastronomicznej, IT, call center oraz w finansach istnieje duże zapotrzebowanie na pracowników. To z całą pewnością dziedziny, w których warto na bieżąco sprawdzać ogłoszenia. Sprawdźmy, jakich dokładnie pracowników potrzebuje Rzeszów.

 

Branża finansów w Rzeszowie

Doradcy klienta, analitycy finansowi oraz doradcy podatkowi nie mają w Rzeszowie problemów ze znalezieniem zatrudnienia. To tzw. deficytowe zawody, w ramach których rzeszowscy pracodawcy od dłuższego czasu potrzebują pracowników (https://www.gowork.pl/praca/rzeszow;l). Na tych stanowiskach wymagane są pełne zaangażowanie, rzetelność, komunikatywność oraz wysoką kulturę osobistą.

 

Jacy pracownicy potrzebni w branży handlowej w Rzeszowie?

Rzeczywiście w Rzeszowie na brak pracy nie mogą narzekać przedstawiciele handlowi, ekspedienci, sprzedawcy oraz kasjerzy. Często to stanowiska, w których zakresie pracodawcy nie wymagają doświadczenia od pracowników. To zupełnie sprawdzone etaty dla młodych osób bez bogatej praktyki zawodowej. Pracodawcy zapewniają bowiem pracownikom szkolenia i szerokie perspektywy awansu.

 

Deficytowa branża gastronomiczna w Rzeszowie

Jeśli chodzi o branżę gastronomiczną (https://www.gowork.pl/praca/turystyka-hotelarstwo-gastronomia;b) w Rzeszowie, to zdecydowanie wiele ogłoszeń dotyczy szefów kuchni, kucharzy, kelnerów, barmanów, kelnerów oraz pomocy kuchennej. To dokładnie stanowiska na stałe, ale też zatrudnienie dla młodych osób, które potrzebują pracy w sezonie letnim.

 

Jakie jeszcze zawody potrzebne są w Rzeszowie?

W Rzeszowie pracę znajdą także: blacharze samochodowi, dekarze i blacharze budowlani, hydraulicy, kierowcy autobusów, kierowcy samochodów ciężarowych oraz ciągników siodłowych. Na rzeszowskim rynku pracy brakuje również: lekarzy, pielęgniarek oraz położnych, dentystów oraz samodzielnych księgowych.

 

Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 26 stycznia 2018 (8:24)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
~mieszkanka Rzeszowa
2018-01-26 18:49:19
Treść tego artykułu mija się z prawdą i stanem fakrynym jeśli chodzi o pracę w Rzeszowie. Miasto jest ze względu na uczelnie typowym miastem studenckim więc młodzi z pewnością nie mają problemów z pracą wcelu ddorobienie sobie na kasie w supermarketach czy galeriach handlowych. Studenta jest łatwiej zatrudnić gdyż są niższe...
ciekawostki

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas Realizacja: Agencja Interaktywna : Technetium.pl