0
slash
Rozmiar: A A A
05-04-2018

Kolejna edycja Software Talks w Rzeszowie

Kolejna edycja Software Talks w Rzeszowie

W czwartek 12 kwietnia o 17:30 w restauracji Bohema w Rzeszowie odbędzie się kolejna edycja Software Talks – organizowanego przez PGS Software cyklu spotkań dla pasjonatów programowania. Tematem spotkania będą systemy kolejkowe, .NET Core i Docker.

Wstęp na Software Talks jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zapisy prowadzone są przez stronę: https://softwaretalks.pl/.


Czwartkowy wieczór otworzy Grzegorz Oronowicz, który przedstawi studium przypadku z wykorzystaniem systemów kolejkowych. Następnie Przemysław Pogorzelec przybliży temat .NET Core, który w połączeniu z Dockerem oraz chmurą Azure może znacznie ułatwić zarządzanie projektami oraz zależnościami między nimi.


Po prezentacjach odbędzie się networking, podczas którego będzie można porozmawiać i wymienić się doświadczeniami.


Link do wydarzenia: https://softwaretalks.pl/wydarzenia/software-talks-rzeszow-3/

Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 5 kwietnia 2018 (11:01)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
Jeszcze nie dodano komentarza - bądź pierwszy.
ciekawostki

polecane artykuły

Jutro ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty programowania dla dziewczyn
10-08-2017

Jutro ruszają zapisy na bezpłatne warsztaty programowania dla dziewczyn

Po raz drugi na Politechnice Rzeszowskiej odbędą się bezpłatne warsztaty programowania w języku Ruby. Zapisy ruszą jutro. W tamtym roku miejsc było 18, a chętnych ponad 300. Teraz pula miejsc wzrosła do 30. Zapisy na

czytaj więcej

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas Realizacja: Agencja Interaktywna : Technetium.pl