Rozmiar: A A A

Guzik - pierwsza kawiarnia dla dzieci w Rzeszowie

06-12-2012
Ocena: 1 2 3 4 5 (5) głosów: 6
Guzik - pierwsza kawiarnia dla dzieci w Rzeszowie W czwartek 6 grudnia przy ulicy Krzyżanowskiego 6D odbyło się uroczyste otwarcie kawiarni „GUZIK" - pierwszego miejsca w Rzeszowie idealnie łączącego potrzeby dzieci i rodziców. Dla tych małych to strefa niekończącej się zabawy, dla tych większych - miejsce spotkań, gdzie można smacznie zjeść i na chwilę odpocząć od swoich pociech. Kawiarnia czynna będzie 7 dni w tygodniu w godzinach od 10.00 do 20.00.

Gdy za oknem plucha, trudno znaleźć w Rzeszowie lepsze miejsce rozrywki dla naszych dzieciaków niż GUZIK. W nowoczesnym, specjalnie zaprojektowanym wnętrzu maluchy mają do dyspozycji 30 metrów kwadratowych placu zabaw: zabezpieczone tory przeszkód, fikuśne drabinki i przytulne domki. Zmęczone urwisy mogą korzystać z szerokiego asortymentu gier planszowych, zabawek i łamigłówek. Dla małych sportowców do dyspozycji jest także konsola do gier, gdzie sterując ruchami całego ciała każdy może zmierzyć się w wybranej dyscyplinie. Przy tylu atrakcjach niejeden maluch straci głowę. W trosce o prawidłowy rozwój dzieci przygotowany został także specjalny program edukacyjny. W dwóch przystosowanych odpowiednio salach odbywać się będą cykliczne warsztaty dostosowane do wieku i preferencji każdego malucha. Organizowane będą również, jedyne takie w Rzeszowie, specjalne zajęcia stymulujące prawidłowy rozwój niemowlaków. Większe dzieci - od 6 miesiąca do 9 roku życia, mogą bawić się i uczyć podczas warsztatów m.in. plastycznych, językowych, dizajnerskich i tanecznych. Tu nikt nie może się nudzić!

GUZIK to miejsce atrakcyjne również dla tych dużych dzieci. „ Chcieliśmy aby to była także spokojna przystań dla rodziców. Miejsce, gdzie mogą się spotkać z przyjaciółmi, smacznie zjeść lub po prostu odpocząć, gdy ich maluchy bawią się w najlepsze." - zdradza założycielka kawiarni, Magdalena Delmaczyńska. W nowoczesnym wnętrzu o przytulnej atmosferze rodzice mogą napić się przepysznej kawy, zjeść zdrowy obiad lub skosztować apetycznych przekąsek i ciast. Menu zostało specjalnie przystosowane także do ich pociech - do wyboru są m.in. małe porcje domowych obiadków i zabawne kanapeczki. Mamy karmiące także będą mogły skosztować pyszności. GUZIK to jedyne miejsce w Rzeszowie, które opracowało specjalne pozycje w menu również dla nich.
GUZIK oferuje także dodatkowe usługi takie jak przygotowanie bajkowych urodzin według paru scenariuszów, opieka animatorów „na godziny" oraz organizacja imprez okolicznościowych np. z okazji zbliżających się mikołajek.

 

Ostatnia modyfikacja: Sobota, 8 grudnia 2012 (0:55)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
| Drukuj stronę: Drukuj
Guzik - pierwsza kawiarnia dla dzieci w Rzeszowie
Kawiarnia super, atmosfera świetna, ale właścicielka ..... okropna. Trzeba być bardziej otwartym dla ludzi.
~ja, 2013-02-14 10:36:50
Guzik - pierwsza kawiarnia dla dzieci w Rzeszowie
rowniez polecam, super klimat ;)
~akszeinga, 2013-01-06 14:05:13
Guzik - pierwsza kawiarnia dla dzieci w Rzeszowie
Wspaniałe miejsce:-) Właśnie spędziliśmy tam dziecięcego sylwestra, mój synek był zachwycony i wiemy, że jeszcze tu wrócimy.POLECAMY!!!!
~mama i Kubuś, 2012-12-31 18:09:57
Inne artykuły