Rozmiar: A A A

Drugi sklep z dopalaczami w Rzeszowie

08-12-2009
Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Drugi sklep z dopalaczami w Rzeszowie

W Rzeszowie przy ulicy Podwisłocze zaczął działać drugi sklep z dopalaczami.

Sklep z dopalaczami działa na Nowym Mieście od piątku. O tym, że taki obiekt zaczął działalność na osiedlu nie wiedzą nawet mieszkańcy. Władze naszego miasta zapowiadały, że nie wydadzą zgody na otwarcie kolejnego punktu z legalnymi używkami. Zgody nadal nie ma.

Właściciele sklepu mają pozwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej, a tej jak wiadomo urzędnicy zakazać nie mogą. Gdyby władze miasta utrudniały prowadzenie działalności, sprawa mogłaby trafić do Samorządowego Kolegium Odwoławczego, a tam na pewno by przegrało.

Przypomnijmy, że pierwszy punkt z legalnymi używkami działa w Rzeszowie od ponad roku. Znajduje się przy ulicy 3 Maja. Sklep od samego początku swej działalności wzbudzał kontrowersje, był kontrolowany m.in. przez Sanepid i Urząd Skarbowy. Jednak działa nadal.

Dopalacze to substancje, które działają podobnie jak narkotyki. Sprzedawane w sklepach dopalacze.com oraz wielu sklepach internetowych na terenie całego kraju. Pojawienie się sklepów z legalnymi używkami w wielu polskich miastach doprowadziło do serii publikacji oraz protestów lokalnych władz. Substancje te w większości dostępne są na rynkach europejskich np. w Wielkiej Brytanii. Na terenie Unii Europejskiej ich obrót jest legalny.

Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
| Drukuj stronę: Drukuj
Drugi sklep z dopalaczami w Rzeszowie
A spice jest nielegalny od bardzo dawna - zdjecie jest "nieco" starawe. Cóż, rzetelność portalu jest wątpliwa.

Co nie zmienia faktu że powinni te sklepy usunąć.
~, 2009-12-27 18:07:28
Syf się rozprzestrzenia
Syf się rozprzestrzenia
~Przemek160983, 2009-12-08 10:41:47
Inne artykuły