Rozmiar: A A A

Eliminacje do Mistrzostw Świata kobiet w siatkówce

24-06-2009
Ocena: 1 2 3 4 5 (5) głosów: 1
Eliminacje do Mistrzostw Świata kobiet w siatkówce

Za trzy tygodnie odbędzie się turniej kwalifikacyjny do mających się odbyć w Rzeszowie w przyszłym roku mistrzostw świata.

Kwalifikacje odbędą się w dniach 17-19 lipca. Na hali Podpromie wśród rywalek Polek będą zespoły z Francji, Belgii oraz Turcji. Awans uzyskają tylko dwie najlepsze drużyny.

Trener reprezentacji Polski podał wczoraj skład na turniej w Rzeszowie. Z dziewiętnastoosobowego składu wybierze czternastkę na kwalifikacje. Zawodniczki z Rzeszowa kilka dni temu wróciły z Turynu, gdzie w finałowym meczu o Puchar Piermontu pokonały Japonki.

Na Podkarpaciu przygotowanie do turnieju kwalifikacyjnego do MŚ zostaną urozmaicone dwoma towarzyskimi meczami z rosyjskim zespołem. Reprezentacja Rosji będzie przebywać w Kielnarowej. 14 lipca o godzinie 20 odbędzie się mecz w hali na Podpromiu w Rzeszowie. Dzień później o godzinie 19 mecz zostanie rozegrany w Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR w Łańcucie.

W Rzeszowie sprzedaż biletów rozpocznie się 6 lipca na mecz w Rzeszowie. Bilety będzie można kupić w biurze Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej przy ul. Pułaskiego 13A. W Łańcucie wszystkie bilety rozeszły się cenie 20 i 30 zł.

Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
| Drukuj stronę: Drukuj
Jeszcze nie dodano komentarza - bądź pierwszy.