0
slash
Rozmiar: A A A

O portalu

         Portal Rzeszow4u.pl to masowe medium informacyjne, koncentrujące się na sprawach dotyczących województwa podkarpackiego. Serwis istnieje od 2008 roku, cieszy się szerokim zainteresowaniem internautów w regionie. Jesteśmy jednym z najczęściej odwiedzanych rzeszowskich portali internetowych.

         Na stronach portalu internauci znajdą aktualne informacje dotyczące życia społecznego, kulturalnego, jak i politycznego w regionie. Zamieszczamy informacje na temat imprez organizowanych w Rzeszowie, a także aktualny repertuar kin, teatru oraz filharmonii. Użytkownicy w każdej chwili sprawdzić mogą w serwisie jakie wydarzenia odbywają się aktualnie w Rzeszowie. Udostępniamy informacje dotyczące sprawnego poruszania się po mieście przy wykorzystaniu różnych środków komunikacji. Niekwestionowanym udogodnieniem jest rozkład jazdy MPK, rozkład jazdy MKS oraz rozkład jazdy PKS. Umożliwiamy bezpłatne dodawanie ogłoszeń na łamach portalu. Internauci mogą zamieszczać i odpowiadać na ogłoszenia dotyczące pracy, motoryzacji, nieruchomości, usług, komputerów. Obecne są także zakładki związane z branżą usług, tematyką matrymonialną i inne. Dużą atrakcją portalu Rzeszow4u.pl są konkursy. Cieszą się one szerokim zainteresowaniem wśród internautów, pozwalają na zdobycie atrakcyjnych nagród - są to między innymi bilety do kina. Na łamach portalu można również wypowiadać się, wyrażać swoje opinie.

        Rzeszow4u.pl to doskonałe miejsce na reklamę firmy. Reklama internetowa cieszy się coraz szerszym zainteresowaniem, a promocja w dynamicznie rozwijającym się portalu to gwarancja efektywności prowadzonych działań. Firmy, które zamieszczają reklamę w naszym serwisie docierają do szerokiego grona odbiorców w województwie podkarpackim. Portal Rzeszow4u.pl jest częścią firmy Technetium Sp. z o.o., która świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi w branży interaktywnej.

 

 

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas Realizacja: Agencja Interaktywna Rzeszów - www.argonium.pl