0
slash
Rozmiar: A A A
03-10-2018 / 69 dni temu

Zatrzymanie mężczyzn podejrzanych o rozboje w Rzeszowie

Zatrzymanie mężczyzn podejrzanych o rozboje w Rzeszowie

Na początku września dwóch nieznanych sprawców zaatakowało i pobiło, a dodatkowo okradło 52- letniego mieszkańca gminy Głogów Małopolski. Mężczyzna został dotkliwie pobity i stracił 80 złotych. Do zdarzenia doszło przy ul. Grottgera W Rzeszowie. Już dzień później do policji dotarło kolejne powiadomienie, zgłosił się do nich 40- letni mężczyzna, zamieszkały w Rzeszowie i poinformował, że w okolicach dworca PKP został zaczepiony przez nieznajomego, który grożąc mu śmiercią ukradł mu 50 zł i telefon komórkowy.

Sprawą rozbojów zajęli się policjanci z komisariatów w Śródmieściu i z wydziału kryminalnego rzeszowskiej komendy. Prokuratura Rejonowa dla miasta Rzeszów wszczęła postępowanie w tej sprawie.
Po zebraniu informacji doszło do zatrzymania pierwszego z mężczyzn 50 - letniego mężczyznę, który był już karany za podobne zdarzenia, dodatkowo okazało się, że brał on udział w obu tych zdarzeniach, zostały mu postawione dwa zarzuty dotyczące rozbojów przy ulicy Grottgera i zdarzenia z okolic dworca PKP. Wobec 50- latka Sad Rejonowy w Rzeszowie zastosował 3 miesięczny areszt tymczasowy.
24 września policjanci zatrzymali 32- letniego mieszkańca Rzeszowa, który uczestniczył w rozboju z ul. Grottgera, decyzją prokuratora zastosowano wobec niego dozór policyjny.

Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
Jeszcze nie dodano komentarza - bądź pierwszy.
ciekawostki

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas Realizacja: Agencja Interaktywna : Technetium.pl