0
slash
Rozmiar: A A A
09-03-2017

W środę możesz oddać krew

15 marca w Rzeszowie odbędzie się zbiórka krwi w ramach ogólnopolskiej akcji „SpoKREWnieni służbą”. Każdy z mieszkańców może przyłączyć się to tej ważnej inicjatywy.

Akcja „SpoKREWnieni służbą” zapoczątkowana została w Warszawie 1 marca. W Rzeszowie będzie można oddawać krew na terenie Komendy Miejskiej PSP przy ulicy Mochnackiego, w godzinach od 8 do 13. Zostanie tam ustawiony Mobilny Punkt Poboru Krwi. Krew mogą oddawać tylko osoby pełnoletnie.

 

Każda zbiórka krwi to szczytny cel, ponieważ krwi ciągle brakuje. Warto więc przyłączyć się do tej inicjatywy. W akcji udział wezmą również strażacy Państwowej Straży Pożarnej oraz jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z naszego regionu.

Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
Jeszcze nie dodano komentarza - bądź pierwszy.

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas Realizacja: Agencja Interaktywna : Technetium.pl