0
slash
Rozmiar: A A A
27-04-2017

Sufit spadł na urzędnika – wypadek w siedzibie ARiMR

Do niecodziennego zdarzenia doszło w siedzibie ARiMR mieszczącej się w rzeszowskim Conresie - w jednym z pomieszczeń osunął się sufit. Spadające pustaki zraniły urzędnika.

Do wypadku doszło na 5 piętrze budynku Conres. Pomieszczenia zajmuje tam regionalny oddział Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

 

W jednym z pokojów urzędowych osunęła się górna ścianka działowa, po czym przebiła podwieszenie sufitu. Z góry spadły cegły i pustaki, raniąc przy tym znajdującego się w pomieszczeniu urzędnika. Pracownik doznał urazu nogi. Na miejscu zdarzenia interweniowała policja, powiatowy inspektor nadzoru budowlanego i Państwowa Inspekcja Pracy.

 

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 9. Na razie nie wiadomo jeszcze co było przyczyną wypadku. Pokój oraz inne pomieszczenia na piętrze zostały wyłączone z użytkowania.

Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
Jeszcze nie dodano komentarza - bądź pierwszy.

polecane artykuły

Na skrzyżowaniu ulic Strzelniczej i Plenerowej doszło do wypadku
21-07-2017

Na skrzyżowaniu ulic Strzelniczej i Plenerowej doszło do wypadku

Na skrzyżowaniu Strzelniczej i Plenerowej w Rzeszowie miał miejsce wypadek. Samochód osobowy zderzył się z autobusem MPK. Czterech pasażerów zostało rannych. Do wypadku doszło około godziny 8:00. Kierowca

czytaj więcej
Kierowca bez uprawnień doprowadził do groźnej kraksy
08-08-2014

Kierowca bez uprawnień doprowadził do groźnej kraksy

Wieczorem, po godzinie 21:00 doszło do zderzenia przy al. Powstańców Warszawy w Rzeszowie. Ciężarowy DAF uderzył w kilka pojazdów - autobus MPK, a także dwa samochody.  Do zderzenia doszło w pobliżu przejścia

czytaj więcej

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas ! Copyright 2007 - 2015 Portal Rzeszow4u.pl - Rzeszów Portal Informacyjny.