0
slash
Rozmiar: A A A
14-09-2018 / 92 dni temu

Stacja energii w G2A Arenie w Jasionce

Stacja energii w G2A Arenie w Jasionce

PGE Obrót zamontowała w G2A Arenie w Jasionce kolejną stację energii, która umożliwia bezpłatne naładowanie baterii telefonu komórkowego. Ze stacji energii można korzystać w holu przy wejściu głównym do Centrum Wystawienniczo-Kongresowego G2A Arena. Stacja energii została zamontowana z myślą o osobach uczestniczących w masowych imprezach organizowanych na tym terenie.

Każda ze stacji składa się z czterech stanowisk przeznaczonych do ładowania. Poza tradycyjnymi przewodami podpinanymi dwa z nich umożliwiają doładowanie baterii bez konieczności wpinania przewodów do stanowiska — poprzez indukcję. Wystarczy położyć telefon na specjalnej tacce i poczekać, aż bateria się naładuje.

Osoby, które na co dzień korzystają ze smartfonów na stanowisku znajdą potrzebna wtyczki do naładowania baterii w sposób tradycyjny.

Podobne urządzenie zamontowano wcześniej — w październiku 2017 roku — na lotnisku w Jasionce. Zainstalowano tu trzy stacje. Jedna z nich znajduje się w strefie ogólnodostępnej na pierwszych piętrze w pobliżu punktów gastronomicznych, natomiast z dwóch kolejnych mogą korzystać osoby, które oczekują na odprawę w strefach zastrzeżonych — w poczekalni nr 2 i nr 4.

PGE Obrót planuje systematycznie zwiększać liczbę stacji energii. Spółka angażuje się w działania partnerskie z lokalami społecznościowymi, które stawiają na rozwój, proponując przy tym innowacyjne rozwiązania.

Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Ostatnia modyfikacja: Piątek, 14 września 2018 (8:19)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
Jeszcze nie dodano komentarza - bądź pierwszy.
ciekawostki

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas Realizacja: Agencja Interaktywna : Technetium.pl