0
slash
Rozmiar: A A A
12-09-2018 / 94 dni temu

Rugby Rzeszów rozpoczyna nabór do drużyn

Rugby Rzeszów rozpoczyna nabór do drużyn

17 września (poniedziałek) o godzinie 17:30 na boisku przy ul.Skrajnej w Rzeszowie odbędzie się rekrutacja do drużyn dziecięcych i młodzieżowych Rugby Rzeszów. Poszukiwani są zarówno chłopcy, jak i dziewczynki do następujących grup:

  • mini żaki (rocznik 2007 i młodsze)
  • żaki (rocznik 2006)
  • młodziki (rocznik 2004-2005)
  • kadeci (rocznik 2003-2004)
  • juniorzy (rocznik 2000-2002)

 

Zawodnicy powinni mieć ze sobą zwykły strój sportowy i buty przeznaczone do grania na trawie. Ponadto treningi są bezpłatne.

Jednakże czym tak w ogóle jest rugby? To sport zespołowy przeznaczony dla osób w każdym wieku. W 15-osobowej drużynie znajdzie się miejsce dla każdej budowy ciała i różnorodnych temperamentów. W szczególności jest to dziedzina sportu polecana dzieciom i młodzieży, którzy zaczynają kształtować swoją psychikę, budować sprawność ruchową oraz rozwijać umiejętności komunikacji i interakcji społecznej. Przez wielu sportowców oraz komentatorów sportowych rugby nazywane jest — szachami na trawie.

Dzieci znajdą w rugby poczucie przynależności oraz ducha zdrowej rywalizacji. Podczas treningów będą uczyć się pracy w zespole, szybkiego podejmowania decyzji, umiejętności stawiania sobie realnych celów oraz niezwykłej pracowitości. Poza siłą, wytrzymałością i szybkością, sport rozwija również odwagę.

Klub Rugby Rzeszów ciągle się rozwija i przyciąga nowych zapaleńców do gry!

Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Ostatnia modyfikacja: Środa, 12 września 2018 (8:18)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
Jeszcze nie dodano komentarza - bądź pierwszy.
ciekawostki

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas Realizacja: Agencja Interaktywna : Technetium.pl