0
slash
Rozmiar: A A A
10-10-2017

Pomoc Drogowa Rzeszów 730 012 012

Pomoc Drogowa Rzeszów 730 012 012

Podczas dojazdu do pracy, wyjazdu na wakacje, podróży służbowej - awaria samochodu może się zdarzyć w każdej chwili. Wiele osób nie wie wtedy co robić. Dzwonimy do znajomych, rodziny, szukamy pomocy u sąsiadów. Jednak nie zawsze usterka ma miejsce niedaleko domu. W niektórych przypadkach najlepszym wyjściem jest wezwanie profesjonalnej pomocy drogowej. Rzetelna firma dotrze szybko na miejsce zdarzenia i udzieli nam fachowej pomocy.

Tylko bez paniki
Usterka pojazdu zdarza się każdemu i nie musi mieć konkretnej przyczyny. Nagle samochód się zatrzymuje, nie chce zapalić albo łapiemy gumę i nie można kontynuować jazdy. Czasami winny jest temu silnik, innym razem brak paliwa, bo akurat zapomnieliśmy zatankować samochodu przed podróżą. Czasami usterki są też poważniejsze i samochód musi trafić do warsztatu. Wtedy najlepiej zadzwonić po pomoc drogową. Numer do fachowca należy wpisać do telefonu lub zapisać na kartce i trzymać ją w samochodzie już wcześniej. Wówczas, w razie potrzeby, bez paniki zadzwonimy po pomoc do fachowca. Wiele firm działa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu świadcząc usługi pomocy drogowej i autoholowania. Zanim jednak zdecydujemy się na konkretną firmę, sprawdźmy jej ofertę.

 

Fachowe usługi pomocy drogowej
Pomoc drogowa wielu osobom kojarzy się tylko z holowaniem. Jednak doświadczone firmy wykonują również inne usługi. Dowożą paliwo na miejsce awarii, ładują akumulatory, uruchamiają silniki, wymieniają opony lub pompują do nich powietrze. Taka kompleksowa oferta pozwala na pomoc w wielu przypadkach. Dopiero kiedy nic nie da się zrobić na miejscu, auto jest holowane do warsztatu. Holowanie jest również potrzebne w przypadku kolizji na drodze albo kiedy pod samochód wpadło jakieś zwierzę np.: jeleń. Wówczas pomoc drogowa bezpiecznie przetransportuje uszkodzony pojazd w wyznaczone miejsce.

Najlepsza oferta w Rzeszowie - Pomoc Drogowa Rzeszów 730 012 012
Firma Autostar Pomoc Drogowa oferuje zarówno usługi autoholowania, jak i pomocy na drodze. Usługi świadczy całodobowo, przez cały tydzień. Zajmuje się holowaniem i drobnymi naprawami samochodów osobowych oraz dostawczych. Udziela pomocy na drogach i autostradach. W każdym miejscu i o każdej porze można liczyć na jej rzetelne usługi. Firma nie tylko współpracuje z klientami na terenie Rzeszowa, ale też całego Podkarpacia. W razie potrzeby wykonuje usługi na terenie całego kraju. Zajmuje się autoholowaniem pojazdów powypadkowych oraz tych, które uległy poważnej awarii. W dodatku oferuje konkurencyjne ceny usług, dlatego jest jedną z polecanych pomocy drogowych działających w regionie.


Pomoc Drogowa Rzeszów 730 012 012

Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Ostatnia modyfikacja: Wtorek, 10 października 2017 (16:51)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
Jeszcze nie dodano komentarza - bądź pierwszy.

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas Realizacja: Agencja Interaktywna : Technetium.pl