Rozmiar: A A A

Pizza Hut w rzeszowskim Millenium Hall

18-10-2012
Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Pizza Hut w rzeszowskim Millenium Hall

Na 19 października 2012 r. zaplanowano otwarcie nowej Restauracji Pizza Hut w Centrum Kulturalno-Handlowym Millenium Hall . Będzie to pierwszy lokal znanej sieci w Rzeszowie. Restauracja znajdzie się na poziomie 0 i zajmie powierzchnię 250 m kw.

Pizza Hut to sieć restauracji, na każdy dzień i każdą okazję. Na odwiedzających ją klientów czeka nie tylko przytulne wnętrze, dobra muzyka i miła, profesjonalna obsługa. Idealna zarówno na nieformalny lunch, spotkanie biznesowe jak i wieczór z przyjaciółmi restauracja przyciąga bogatym menu inspirowanym kuchnią śródziemnomorską. Wizytówką restauracji jest pizza - podawana na cieście puszystym lub cienkim, z serem lub ananasem, na ostro czy w łagodnym klimacie. Każda pozycja z menu gwarantuje skosztowanie włoskiego przysmaku w najlepszej jakości.

Restauracja kusi klienta na wiele sposobów: smakowitymi makaronami w odsłonie wegetariańskiej lub mięsnej, ciekawymi przystawkami, pełnym świeżych warzywa barem sałatkowym i pysznymi deserami. Każdy kto lubi w wyjątkowy sposób spędzać czas nie tylko od święta, z pewnością odnajdzie w nowej restauracji Pizza Hut w rzeszowskim Millenium Hall wszystko czego szuka - wyśmienite jedzenie i niepowtarzalną atmosferę.

Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
| Drukuj stronę: Drukuj
Jeszcze nie dodano komentarza - bądź pierwszy.
Inne artykuły