0
slash
Rozmiar: A A A
05-12-2018 / 10 dni temu

Ogólnopolska Akcja Profilaktyki Nadciśnienia - umów się na bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Ogólnopolska Akcja Profilaktyki Nadciśnienia - umów się na bezpłatne konsultacje z dietetykiem

Zapraszam do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Akcji Profilaktyki i Leczenia Nadciśnienia w zakładach pracy.

 

Nazywam się  mgr Elżbieta Noculak  i prowadzę Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk w Rzeszowie.  Zajmuję się profesjonalnym poradnictwem dietetycznym i pomagam pacjentom w wielu problemach żywieniowych.

 

Ogólnopolska Akcja Profilaktyki I Leczenia Nadciśnienia ma na celu zwrócenie uwagi przedsiębiorców na problem zdrowotny jakim jest nadciśnienie tętnicze i zachęcenie ich do wysłania na bezpłatne zajęcia grupowe  swoich pracowników.

 

Drogi Przedsiębiorco jeśli  zauważasz fakt, że o sprawnym funkcjonowaniu Twojego przedsiębiorstwa i o jego sukcesie decydują przede wszystkim ludzie , nie zwlekaj, tylko wyślij  swoich pracowników na  grupowe zajęcia dydaktyczne, które pozwolą im uzyskać informacje na temat profilaktyki i sposobów leczenia nadciśnienia tętniczego. Dodatkowo Twoi pracownicy będą mogli wziać udział w bezpłatnych i indywidualnych konsultacjach dietetycznych z uwzględnieniem kompletu materiałow edukacyjnych. Pierwszy etap programu obejmuje także zalecenia w zakresie badań laboratoryjnych z dokładnym ich omówieniem oraz analizy antropometryczne.

 

Dlaczego warto wziąc udział w tym programie?

Nadcisnienie tętnicze jest chorobą układu krążenia, która polega na częściowym lub stałym utrzymywaniu się wysokiego ciśnienia krwi. Nie leczone nadcisnienie tętnicze może doprowadzić do zawału serca, tętniaka aorty lub udaru mózgu. Niewiele osób zadaje sobie jednak sprawę ,że  choruje na nadciśnienie tętnicze.  Jest to zaburzenie, które najczęściej wystepuje bezobjawowo, lub objawia się bólem głowy, ogólnym osłabieniem czy bólami w okolicy klatki piersiowej. Wiele osób bagatelizuje te objawy nie łącząc ich z podwyższonym ciśnieniem. Niezbędnym elementem profilaktyki jest systematyczne sprawdzanie ciśnienia krwi, które pomoże wykryć nieprawidłowości i wdrożyc odpowiednie leczenie.
Najczęstszą przyczyną wystepowania podwyższonego ciśnienia tętniczego jest niewłaściwa dieta, siedzący tryb zycia i stres. Dlatego tak ważna jest profilaktyka i wiedza na temat zdrowego odżywiania, a w razie wystapienia choroby odpowiedniego leczenia.

 

Zdrowy pracownik to dobry pracownik. Dobra kondycja fizyczna człowieka przedkłada się na jego wydajność także podczas wykonywanych obowiązków zawodowych.  To z kolei wpływa na wynik ekonomiczny przedsiębiorstwa. Dlaczego? Chory pracownik pracuje wolniej, mniej efektywnie i popełnia więcej błądów, rzadziej też pojawia się w pracy, to osłabia cały zespół i może przynosić straty firmie.

 

Drogi Pracodawco pokaż swoim pracownikom, że zależy Ci na ich zdrowiu i życiu.  Biorąc udział w programie wyznaczasz trendy i budujesz wizerunek nowoczesnego przedsiębiorcy, wyróżniającego się na tle innych firm. Na pewno docenią to nie tylko Twoi pracownicy, ale także Klienci i Partnerzy w biznesie.

 

Zachęcam do wzięcia udziału w Ogólnopolskiej Akcji Profilaktyki i Leczenia Nadciśnienia.
Zgłoś się do Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk.

 

Więcej informacji uzyskasz na stronie: http://noculak.dobrydietetyk.pl/, lub pod adresem: ul. Rejtana 49/8, 35-310 Rzeszów, woj. Podkarpackie tel. 510 187 033.

 

Na bazpłatne spotkanie  można zapisać się na stronie: http://noculak.dobrydietetyk.pl/akcja/nadcisnienie/, ilość miejsc jest ograniczona.

Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Ostatnia modyfikacja: Czwartek, 6 grudnia 2018 (10:48)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
Jeszcze nie dodano komentarza - bądź pierwszy.
ciekawostki

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas Realizacja: Agencja Interaktywna : Technetium.pl