0
slash
Rozmiar: A A A
02-10-2018 / 70 dni temu

Budowa Roku Podkarpacia i Grand Prix dla ST Tower w Rzeszowie

Budowa Roku Podkarpacia i Grand Prix dla ST Tower w Rzeszowie

ST Tower to 14 kondygnacyjny budynek, który powstał przy ul. Lewakowskiego w Rzeszowie. Jest to budynek mieszkalny, wielorodzinny z częścią usługowo-handlową, z charakterystycznymi galeriami na całym obwodzie. To właśnie ten budynek otrzymał Grand Prix w konkursie Budowa Roku Podkarpacia. Konkurs organizowany przez Podkarpacką Okręgową Izbę Architektów, oraz Stowarzyszenie Architektów Polskich w Rzeszowie, Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Odział w Rzeszowie, Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczypospolitej Polskiej, Związek Mostowców Rzeczypospolitej Polskiej oddział Rzeszowsko-Lubelski, Polskie Zrzeszenie Techników Sanitarnych odział Podkarpacki a także Stowarzyszenie Elektryków polskich.

Konkurs Budowa roku Podkarpacia ma na celu promocję rozwijającego się regionu, komisje konkursowe złożone z ekspertów z poszczególnych branż, oceniają obiekty i zadania inwestycyjne w najważniejszych branżach budowlanych: konstrukcyjno- budowlanej, drogowo-mostowej i sanitarnej.

Podkarpacka Izba inzynierów Budownictwa i Podkarpacka Okręgowa izba Architektów spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu obiektów przyznała tytuł "Budowa Roku Podkarpacia 2017" oraz nagrodę Grand Prix budynkowi ST Tower.

Deweloper: http://www.szklane-tarasy.pl/

Ocena: 1 2 3 4 5 (0)
Dodaj do:
Rss Facebook Twitter Digg Wykop
~Staszek
2018-10-02 16:50:51
Nie pochwalam, budynek zasłania cały widok mieszkańcom bloków wczesnej wybudowanych.
ciekawostki

Portal Informacyjny prowadzony jest pod nazwą Rzeszow4u - Internetowe Miasto - Portal Informacyjny Rzeszów. Proszę zapoznać się z polityką prywatności zamieszczoną na portalu Rzeszow4u.pl. Zawsze aktualne informacje z Rzeszowa, rozkład jazdy MPK Rzeszów, prognoza pogody, kalendarium, bezpłatne ogłoszenia... Internetowe Miasto - dołącz do nas Realizacja: Agencja Interaktywna : Technetium.pl